Ogłoszenie

Trwaja zmiany w sojuszu. Prosze sie nie nerwowac :)

#1 2007-03-15 23:05:47

Valf

Gość

Ksiega chwaly

Wychodze z propozycja zalozenia tkz. Ksiegi Chwaly.
Byliby w niej zapisywani wszyscy Ci ktorzy wsparli militarnie lub gospodarczo bezinteresownie czlonkow, czlonka sojuszu.  Informacja o wsparciu wyplynelaby od gracza ktory taka pomoc otrzymal. Widzialem podobna liste na forum innych sojuszy i spodobal mi sie pomysl. Co o tym sadzicie? 
Pozdrawiam
i czekam na odpowiedzi.

 

#2 2007-03-15 23:17:27

shikhen

Gość

Re: Ksiega chwaly

dobry pomysl. nie slyszalem nigdy o czyms takim to moze byc ciekawe jesli wiecej osob to poprze zaloze watek Ksiegi Chwaly

 

#3 2007-03-15 23:52:30

EmperorNvc

Gość

Re: Ksiega chwaly

bez urazy ale po co to? chyba nie mamy na celu konkurowania między sobą kto sie znajdzie w tej księdze chwały tylko żeby sie rozwijać i współpracować.. jeżeli ktoś czegoś potrzebuje to ja chetnie pomagam i myśle że bez sensu jest pisanie o tym.. strata czasu którego niektórzy członkowie sojuszu i tak nie poświecają na sprawy poważne typu zawieranie paktów czy udzielanie sie w handlu. Poza tym jeżeli komus pomagam to nie po to żeby gdzies tam sie znaleźć na jakiejś liście tylko żeby cały sojusz rósł w siłe. I ostatecznie informacje o tym kto, komu i co wysyła powinny byc umieszczane w dziale surowce przez osobe która wysyła żeby nie było nieporozumień typu że 3 osoby wysyłają transport i odbiorca bedzie miał nadmiar który do niczego nie jest mu potrzebny w danej chwili.. Troche sie rozpisalem ale to jest jak zwykle tylko moje zdanie pozdrawiam

 

#4 2007-03-16 00:39:32

shikhen

Gość

Re: Ksiega chwaly

Moim zdaniem to nie zawadzi ale wiem o co ci chodzi   i po czesci sie zgadzam.. apropo czasu to wiele nie zabierze... to raczej nie o to chodzi...

 

#5 2007-03-16 00:49:15

EmperorNvc

Gość

Re: Ksiega chwaly

fakt może nie zabierze aż tyle tego czasu ale w takim bądz razie niech ktoś mi powie o co w tym chodzi i w czym ma to pomóc?

 

#6 2007-03-16 12:13:52

Valf

Gość

Re: Ksiega chwaly

hmm... chodzi mi raczej o integracje z innymi sojusznikami tymi co sie mniej udzielaja, zachecenie ich zeby brali czynny udzial w sojuszu/na forum a takze o polepszenie wspolpracy i stosunkow pomiedzy poszczegolnymi czlonkami naszego sojuszu (tu nie chodzi w wiekszym stopniu u mnie, Shikhena, Moji, czy Yoshiego tylko o graczy ktorzy nawet posta nie napisali). Innym powodem jest to ze dzial surowce nie dziala dobrze (nadalem post o prosbe wymiany deuteru na krysztal, badz pozyczenia krysztalu, z powodu mojej malej wpadki i nikt nie odpowiedzial).
Mimo to szanuje Twoje zdanie Emperor, i nie dziwie Ci sie.
Rowniez Twoje watpliwosci ze moze to byc niepraktyczne w przypadku naszego sojuszu sa sluszne.
Pomysl wzial sie z forum z innego sojuszu, i spodobal mi sie ,poniewaz dzialal jak powinien
Zobaczmy jeszcze co mysla na tem temat inni gracze. Jesli nie to poprostu zamkniemy temat.
Pozdrawiam
Valf.

 

#7 2007-03-16 17:47:09

EmperorNvc

Gość

Re: Ksiega chwaly

Otóż własnie to.. inni gracze.. inni gracze jak juz zauważyłeś w ogóle sie nie udzielają na forum wiec raczej by sie pozycje w tej księdze ograniczyły do 3-4 nickow.. i wątpie że jeżeli już któryś z nich wejdzie na forum żeby poprosić o przesłanie jakiegoś surowca, to żeby potem miał tu wejść tylko po to żeby napisać w księdze kto mu łaskawie przesłał.. dopóki sie nie wprowadzi obowiązkowej rejestracji na forum i nie bedzie sie egzekwowało czynnego udziału w życiu sojuszu to pomysł z całą księgą nie wypali.. nie mówię że jest zły ale u nas nie zda egzaminu..

 

#8 2007-03-16 19:42:26

shikhen

Gość

Re: Ksiega chwaly

Obowiazek juz wprowadzilem.. wczoraj czy przedwczoraj nie pamietam (tzn dalem info do wszystkich wtedy) i od tej pory.. zarejestrowala sie jedna osoba... Napisalem ze bede czekal tydzien.. zobaczymy...

 

#9 2007-03-16 22:58:07

Kakashi

Gość

Re: Ksiega chwaly

Moim zdaniem czlonkowie sojuszu wchodzac na forum powinni udzielac sie w sprawach dla nas waznych a nie jakies glupie wypisywanie kto co komu wyslal i w jaki sposob pomogl...marnowanie czasu jednym slowem...moze ten pomysl sie przyjmie ale wiem ze ja nigdy niebd tu zagladac

 

#10 2007-03-16 23:15:41

shikhen

Gość

Re: Ksiega chwaly

Sluchajcie pzreciez ten watek nie bedize najwazniejszy na forum (jesli wogole powstanie) to moze byc dodatek. Tak nawiasem mowiac bylem w sojuszu gdize byla jakby ksiega rekordow gdzie byly wypisane wszystkie budynki i technologie i na biezaco bylo wiadomo kto w sojuszu ma dana rzecz na najwyzszym poziomie. To tez byl bajer dodatek ale dodawal czegos do gry... A tak wogole to chyba niczym nie przyciagniemy niektorych ludzi na forum i bedzie trzeba sie zastanowic co w tym wypadku...

 

#11 2007-03-17 11:38:57

Kakashi

Gość

Re: Ksiega chwaly

hmm po chwili namyslu... trwalo to jeden dzien jednak popieram ... wydaje mi sie ze ten pomysl niezaszkodzi a moze troche uatrakcyjnic oglondanie forum

 

#12 2007-03-17 12:19:41

EmperorNvc

Gość

Re: Ksiega chwaly

to już zdecydowanie bardziej podoba mi sie ten Twój pomysl shikhen bo przynajmiej każdy bedzie pisal o sobie a tam tak jak mówiłem jedni napiszą o innych, inni nie napiszą.. a tak nawiasem mówią mamy juz taki dzial na forum jak "najsilniejsza flota" i jakoś nikt tam sie nie udziela :] ostatni post jest z 8 marca :] niby bajerek i chętni sie mogą wpisywać jednak temat umarł śmiercią naturalną.. i to jest własnie to o czym cały mówie..

 

#13 2007-03-17 12:50:49

Valf

Gość

Re: Ksiega chwaly

Zgadzam sie z wami calkowicie.
i cos trzeba zrobic z reszta sojuszu po polowa sie nawet nie zarejstrowala! wyraze teraz swoje zdanie : jak nie chca to nie musza byc w sojuszu  nikt ich tu na sile nie trzyma ,ale obowiazuja tu jakies zasady (jedna z nich jest rejstracja na forum) Przeciez chodzi tylko o poznanie sie i wzajemne zaufanie do siebie. Dzieki temu wspolpraca i rozwoj jest o niebo lepsza. Shikhen cos widze ze nakaz zarejstrowania sie nie podzialal. Cos trzeba z tym zrobic...

 

#14 2007-03-17 12:58:34

Kakashi

Gość

Re: Ksiega chwaly

Ja ostatnio ...nawet chyba dzisiaj wyslalem do wszystkich wiadomosc odnoscnie rejestracji ale niewiem czy to cos dalo heh ... niewiem co komu szkodzi poswiecic 2min na rejestracje?;/

 

#15 2007-03-17 13:53:33

shikhen

Gość

Re: Ksiega chwaly

Ja wogole nie wiem po co ludzie wchodza do sojuszu jesli nie chca sie w nim udzielac... Potrzebuja poczucia bezpieczenstwa? Czy tez zaspokajaja stadne potrzeby??? Ech... A zrobic cos z tym zrobie ... Jak tydzien minie to dam 3 ostrzezenia... i.. zmniejszy sioe ilosc czlonkow naszego sojuszu... Przejrzysciej bedzie... A.. jak bede mial czas to na probe uruchomie Ksiege Rekordow tylko musze pomyslec jak to bedize wygladac. Nie zamierzam kichy odstawic...

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl