Ogłoszenie

Trwaja zmiany w sojuszu. Prosze sie nie nerwowac :)

#1 2007-04-01 20:31:37

shikhen

Gość

Szkola R.W

Jabba Hut napisal: "ok to ustalcie miedzy soba jakie chcecie miec logo , szkola R.W dzialala by na zasadzie takiej jak akademia jednak zrzeszalaby najslabszych graczy jakis do 1500pkt by odicazyc tym samy akademia , cursus honorum by wygladalo tak: szkola R.W --> akademia R.W--> R.W"

co o tym sadzicie?

 

#2 2007-04-01 20:47:14

Kakashi

Gość

Re: Szkola R.W

No dobry pomysl...ale co znaczy obciazyc??...u nas niema tłumów...tylko ciagle ktos odchodzi xDD




a tak wogole to założyłem na forum Ogame prezentacje naszego sojuszu aR.W moze zacznie wiecej osób do nas  sie przyłaczac... "moze" ;o...bo priv wiadomosci niedziałaja ;/;/ juz duuuzo wysłałem... ale niebylo rezultatów...

Ostatnio edytowany przez Kakashi (2007-04-01 20:48:51)

 

#3 2007-04-01 20:54:41

Valf

Gość

Re: Szkola R.W

to jest super pomysl! wtedy mielisbysmy tez jakis limit punktowy i zostalyby tylko te najaktywniejsze chojraki
no niby na tlumy nie narzekamy ale za to jestesmy dosc zgrani i wiem ze kazdemu z was moglbym zaufac
PS: co z Vincem??

 

#4 2007-04-01 20:57:24

Kakashi

Gość

Re: Szkola R.W

Osz ty xDD  ..wiedz valf ze jesli tylko bedziesz Potrzebował pomocy...ja ci jej nieudziele ... P joke xDD...Team mamy fajny ale świeża krew zawsze jest... świeża ze tak powiem.. xDD heh

Ostatnio edytowany przez Kakashi (2007-04-01 20:57:53)

 

#5 2007-04-01 21:02:22

Valf

Gość

Re: Szkola R.W

tez Cie kocham

 

#6 2007-04-01 21:05:12

shikhen

Gość

Re: Szkola R.W

Vinc odszedl na wlasna prosbe do sojuszu swojego brata podobniez  do LEGIONU. a mial z 7k... coz trudno.. a tak wogole to mysle ze niewazne ile nasi maja punktow bo co z tego ze np bedzie dolna granica przystapienia do nas i tak nie zostana tylkote "chojraki" udzilajace sie tzn zgrana ekipa. wielu jest o wielu punktach ktorzy tu wogole nie zagladaja rejestracja niewiele dla nich dala... niektorzy sie wkrecili ale tylko niektorzy.. a tak wogole to Kakashi prosilbym Cie bys przypominal na starcie tym ktorzy wchodza do sojuszu ze musza zarejestrowac sie na naszym forum...

 

#7 2007-04-01 21:12:15

Valf

Gość

Re: Szkola R.W

no akurat "chojraki" nie w tym sensie, sam mam malo pkt tak samo jak wiele innych ale chodzi mi o aktywnosc w sojuszu
a jesli chodzi o limit to chodzi mi o to ze wtedy tamci z szkoly automatycznie przechodziliby do nas po uzyskaniu jakiejs ilosci pkt dzieki temu latwiej przebiegalaby rekrutacja

 

#8 2007-04-01 21:32:43

shikhen

Gość

Re: Szkola R.W

nie rozumiesz mnie.. tak jak teraz patrzysz o tej szkole to tak wlasnie pewnie patrza ci z R.W na nas... jak osiagniemy iles tam punktow to przejdziemy do nich.. apropo to oni nie sa tacy silni przynajmniej w punktach.. leader powiedzial ze maja graczy od 2k do 14k.. a to nie jest tak porazajaco wcale..

 

#9 2007-04-02 07:48:57

Kakashi

Gość

Re: Szkola R.W

Pisałem przy przyjeciu zeby sie zarejestrowali i podalem linka jakby czasem nieumieli znalezc

 

#10 2007-04-02 08:24:11

shikhen

Gość

Re: Szkola R.W

no to gut cieszy mnie to

 

#11 2007-04-02 09:01:03

Thunderer

Gość

Re: Szkola R.W

tylko że oni w większości tą rejestrację olewają, a po drugie po co komu użytkownik forum, który z niego nie korzysta.

 

#12 2007-04-02 13:26:52

EmperorNvc

Gość

Re: Szkola R.W

no to ich o tym uprzedzaj i pytaj czy na pewno chcą do nas dołączyć.. jeżeli sie nie zarejestrują i nie bedą aktywni w życiu sojuszu po okresie tygodnia to wylatują i trafiaja na czarną liste.. taka mała propozycja w postaci ostrzeżenia dla osób chcących zaspokoic tylko stadne potrzeby jak to kiedys Shikhen powiedział w zasadzie to można coś takiego na stronie sojuszu napisać nawet..

 

#13 2007-04-02 15:52:20

zidan

Gość

Re: Szkola R.W

a jak ktoś się nie zajerestruje to pewnie będzie pisal na skrzynke i nie bendzie miał z nami kontaktu i nie bendzie wiedzial co się dzieje w okolo niego

 

#14 2007-04-02 17:05:24

Valf

Gość

Re: Szkola R.W

no nie wiem zobaczymy mi  sie podoba pomysl a w sojuszu zostaje tak czy siak wiec moga sie patrzec na nas jak chca ; )
a co do dotego to sie zgadzam -"nie udzielasz sie? - invited to black list"

 

#15 2007-04-02 18:42:17

shikhen

Gość

Re: Szkola R.W

"osób chcących zaspokoic tylko stadne potrzeby jak to kiedys Shikhen powiedział" - alez to fajnie zabrzmialo Emperor . Spoko ja zawsze ostrzegalem nowych ze jak sie nie zarejestruja na forum to wyleca z sojuszu i tak robie trzech nowych jeszcze sie nie zarejestrowalo i nie daja znaku zycia.. jeszcze troche i ich wykopie.... Moze i faktycznie lepiej jest ich ciut bardziej sklaniac do udzielania sie w sojuszu... Moze i dam notke o tym na stronie ale i tak trzeba bedzie im przypominac a to juz zadanie Twoje Kakashi (tzn na starcie.. pozniej juz bede to sprawdzal...) .

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl