Ogłoszenie

Trwaja zmiany w sojuszu. Prosze sie nie nerwowac :)

#1 2007-04-22 12:40:09

EmperorNvc

Gość

Lepsi od R.W?

jak to ktoś słusznie zauważył (nie wiem tylko czemu nie na forum to napisał ale mniejsza o większość) przeskoczylismy R.W w statystykach i to o sporo miejsc.. cos z tym trzeba zrobić bo to jest kompletnie bez sensu.. albo zrobić fuzje, albo jakieś głębsze reformy typu ustalenia progów punktowych dla głównego, akademii i ewentualnie szkółki i sie przegrupować bo to trochę śmiesznie dla innych wygląda że akademia jest lepsza w statystykach od swojego głównego sojuszu.. co o tym myslicie?

 

#2 2007-04-22 15:47:56

Podol99

Administrator

10904702
Zarejestrowany: 2007-03-06
Posty: 138

Re: Lepsi od R.W?

Zgadzam sie z tobą. Jesteśmy chyba jedyną akademią, która przeskoczyła sojusz. Ja to bym raczej był za progami punktowymi. Fuzja też by nie była zła.

Offline

 

#3 2007-04-22 16:42:50

shikhen

Gość

Re: Lepsi od R.W?

patrzac na srednia to my mamy mniej na jednego gracza takze spokojnie z tym ... no ale fakt ze idzie nam (przynajmniej w punktach) coraz lepiej. Za fuzja osobiscie nie jestem bo raczej caly klimat naszego sojuszu poszedlby sie p... oni pewnie maja swoje forum a zostawienie tego wolalbym uniknac... Moze i by to ozywilo nasz sojusz ale ja nie uwazam polaczenie jako cos dobrego... Choc oczywiscie jesli wiekszosc chce to moze przedstawic swoje argum,enty i ewentualnie zaczniemy rozmowy z R.W. A progi? Pamietacie ze juz jakis czas temu byly zaproszenia do R.W dla osob bodajze z 2,5k i wiecej? Teraz wiem ze wiekszosc spelnia to wymaganie... zdecydowana wiekszosc no ale co z tego? To moje zdanie...

 

#4 2007-04-22 17:42:14

EmperorNvc

Gość

Re: Lepsi od R.W?

tak mamy gorszą średnią ale nie zmienia to faktu że jestesmy wyżej w statystykach.. a dla innych to oznacza tyle że sojusze ze sobą nie współpracują i mało tego.. że w ogóle sie ze sobą nie kontaktują.. zreszta taka jest prawda że jest zero współpracy ani nic a w końcu jestesmy akademią głównego sojuszu a nie jakimś tam sojusznikiem.. jak sie popatrzy na strony innych sojuszy to tam są informacje na temat ich akademii, szkólek itp. na stronach akademi podane progi od jakich gdzie sie mozna ubiegac i w ogóle.. a u nas akademia jest w top200 a główny poza.. nawet gdybysmy zmienili nazwe sojuszu to i tak na jedno by wyszło bo działamy jako dwa niezależne..
za fuzja osobiscie tez nie jestem własnie ze wzgledu na ten klimat tylko rzuciłem taki pomysł do dyskusji.. w kazdym bądz razie taka sytuacja jak jest teraz nie ma ani rak ani nóg..

a co do tych progów to te 2,5k punktów do głównego to jak dla mnie smiesznie mało.. jeżeli chcemy sie jakoś rozwinąć to dałbym mniej wiecej 5k do akademii a do głównego ok 15-20.. szkółka by była dla ludzi od zera.. takie jest moje zdanie.. a jezeli nie fuzja to przynajmiej jakas komunikacja z R.W typu dodatkowe wspólne forum żeby wiadomo było co gdzie i jak..

Ostatnio edytowany przez EmperorNvc (2007-04-22 17:46:49)

 

#5 2007-04-23 23:13:51

EmperorNvc

Gość

Re: Lepsi od R.W?

mam głupie pytanie.. czy kogoś to w ogóle interesuje?

 

#6 2007-04-23 23:46:35

shikhen

Gość

Re: Lepsi od R.W?

Malo osob ostatnio (od swiat) tu zaglada... nie wiem z czego to wynika moze juz sie niektorym znudzil oGame...

 

#7 2007-04-24 01:23:30

Podol99

Administrator

10904702
Zarejestrowany: 2007-03-06
Posty: 138

Re: Lepsi od R.W?

Znudził to może nie ale raczej większości sie nie chce nawet zaglądać na forum sojuszu. Trzeba by było jakoś to zmienić. Nasza sytuacja jest dobra ale bez dalszej współpracy może sie gruntownie pogorszyć. Jest coraz mniej postów na forum. Ostatnio nawet nikt nie prosił o żadne surowce, co bardzo mnie dziwi.

Offline

 

#8 2007-04-25 13:52:31

Thunderer

Gość

Re: Lepsi od R.W?

mi się chce, ale ostatnio gram tylkow szkole, a moja dziwczyna jak widzi ogame to się zaraz denerwuje i mówi, że jej czasu w ogóle nie poświęcam... ;[ dlatego rzadko wchodże, a jeszcze rzadziej piszę na forum... może to się zmieni, ale jeszcze trochę potrwa, bo matura tuż tuż...

 

#9 2007-04-25 14:29:28

moja

Administrator

8031987
Zarejestrowany: 2007-03-03
Posty: 196

Re: Lepsi od R.W?

dobra mili moi.Moim skromnym zdaniem fuzja zdecydowanie odpada chocby z tego powodu,ze tak naprawde nikt z nas jej chyba nie chce...mysle,za najlepszym sposobem na ustalenie czegokolwiek jest normalna najzwyklejsza rozmowa calej administarcji na skype badz gg.mi sie w tej sytuacji naprawde trudno wypowiedziec na jakis temat,gdyz dawno mnie nie bylo,potrzebuje dnia ,by sie dobrze zorientowac.no i oczywiscie raportow o naszej sytuacji..wracam 13 maja.odezwe sie jak tylko wsiade na kompa.bo kazdy chyba zrozumie ze najpierw musze sie przywitac z rodzina.
Jedno jest pewne,cos trzeba w tej sytuacji zrobic bo tak jak jest teraz byc nie moze.to naprawde zle swiadczy o naszej komitywie z glownym sojuszem.moim zdaniem wyjscia sa dwa: albo gracze powyzej ustalonego progu beda musieli przejsc do glownego sojuszu,albo bedziemy musieli zupelnie sie od niego oderwac.innego wyjscia ja tu nie widze...

Offline

 

#10 2007-04-25 19:02:39

shikhen

Gość

Re: Lepsi od R.W?

Fakt ze na razie samo R.W nie zauwazylo chyba jeszcze tego "problemu" wiec wyjscie jeszcze ciagle jest ze moze byc tak jak je4st teraz... choc juz od jakiegos czasu uwazam ze juz lepsze od 'my sobie oni sobie" jest oderwanie sie od sojuszu i  ci ktorzy beda chcieli przejda do R.W a ci co beda woleli klimat ktory tu stworzylismy stworza nowy sojusz... to jest opcja i fakt jak to moja stwierdzila poczekamy troche i pogadamy w kregu "zarzadu" choc oczywiscie inni jak najbardziej powinni sie wypowiedziec na ten temat rowniez... hmm.. jesli sie nie wypowiedza to ich problem bo wtedy beda przed faktem dokonanym postawieni..

-->Thunderer hmm.. mialem tak... nie zazdroszcze... (co nie znaczy ze oGame najwazniejszy oczywiscie choc mysle ze to nie tylko gra ale tez ludzie... )

Ostatnio edytowany przez shikhen (2007-04-25 19:04:39)

 

#11 2007-04-25 20:26:14

EmperorNvc

Gość

Re: Lepsi od R.W?

przede wszystkim welcome back moja odnośnie problemu.. jeżeli ludzie od jakiegoś progu punktowego bedą zmuszeni do przejścia do głównego sojuszu to mimo wszystko cały stworzony przez nas klimat pójdzie sie j..... za przeproszeniem. Wiec najlepszym wyjściem by było stworzenie nowego sojuszu w którym od początku bedą obowiązywały jakieś zasady i bedzie sie ich przestrzegało.. i bedziemy mieli swoją własna akademie

 

#12 2007-04-25 22:40:30

Kakashi

Gość

Re: Lepsi od R.W?

widze ze tutaj duze problemy wynikly ehh...troche mnie to dziwi ze R.W niezauwazylo problemu a to oni chyba powinni pomoc a z tego wynika ze tylko my zaczelismy sie nad tym zastanawiac...ja napewno nieprzejde do R.W  nawet jesli bylby nakaz....juz wolalbym swoj sojusz stworzyc...a tak wogole WeLcOmE Moja... !! xDD

 

#13 2007-04-26 01:36:54

Podol99

Administrator

10904702
Zarejestrowany: 2007-03-06
Posty: 138

Re: Lepsi od R.W?

No to jaka będzie nazwa nowego sojuszu?

Offline

 

#14 2007-04-26 07:49:43

shikhen

Gość

Re: Lepsi od R.W?

spokojnie z tym jeszcze sie nie naradzilismy czy tworzymy nowy sojusz. Musimy poczekac az moja wroci..

 

#15 2007-04-28 11:39:39

Valf

Gość

Re: Lepsi od R.W?

sorry ze ostatnio mnie bez slowa nie bylo Jakos po jednej stracie sie troche zniechecilem ale tez nie mialem czasu za bardzo bo mam problemy z chemia w szkole ale tak jesli chodzi o fuzje to nie jestem za tym Zalozenie nowego sojuszu? czemu nie Tak czy siak proponuje zaczekac z decyzja do powrotu Moji (czy Moi? : D)
PS: Oczywiscie sie nie obraze jesli chcecie zmienic ministra wojny bo ost malo mam czasu

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl