Ogłoszenie

Trwaja zmiany w sojuszu. Prosze sie nie nerwowac :)

#16 2007-03-15 22:07:23

EmperorNvc

Gość

Re: oferta paktu

ok dzieki za info.. bede jakoś sie starał do nich dotrzeć.

 

#17 2007-03-24 15:52:48

Thunderer

Gość

Re: oferta paktu

jeżeli chodzi o mnie to trochę niepokoi mnie to żadanie pomocy "jakby co" - rozpoczną wojnę i będziemy mieli niedobrą sytuację, bo trzeba będzie im pomóc a my nie mamy czym. gdyby wynegocjować od nich tylko pakt o nieagresji to ja jestem za ;]

 

#18 2007-03-30 17:24:14

EmperorNvc

Gość

Re: oferta paktu

sprawa wygląda mniej wiecej tak że napisalem prawie miesiąc temu do tego Darksa (1:5:8) o którym mówił Valf z prośbą o podanie namiarów na Nemezis.. zgodzil sie i przy okazji wyszła propozycja kompletu paktów z jego sojuszem (Nazgul - 4 członków - 338 miejsce) wiec sie zgodzilem i do dzisiaj cisza i ani słowa informacji o Nemezis.. dzisiaj wysłalem do niego msg z przypomnieniem ale w zasadzie nie wiem czy warto bo po pierwsze: Nemezis juz troche długo na nas czekał i teraz to może głupio wygladać jak sie po takim czasie zgłosimy a po drugie mysle żeby zerwać te pakty z Nazgulem bo sojusz maja od nas slabszy i tylko 4 osobowy.. i własnie mozna było sie przekonac że nie można na nich liczyć nawet jeżeli chodzi o głupie namiary na Nemezis..
co nie znaczy że nie przyda nam sie jakis sojusznik bo to zawsze bezpieczniej i stwarza więcej możliwości handlowych.. może jakies propozycje kogoś kto jest mniej więcej na naszym poziomie w statystykach?

 

#19 2007-03-30 17:33:57

Podol99

Administrator

10904702
Zarejestrowany: 2007-03-06
Posty: 138

Re: oferta paktu

Ale chodzi ci żeby ten drugi sojusz nie był zbyt silny? Bo jak oni sie szybciej rozbudują od nas to będą mogli nas zezłomować!

Offline

 

#20 2007-03-30 18:19:19

EmperorNvc

Gość

Re: oferta paktu

ja bym chciał zawrzeć pakty z jakimś sojuszem na naszym poziomie bo wtedy można sensownie o czymkolwiek rozmawiać (czy to pomoc militarna czy handel na "jakimś" poziomie a nie wymiana po 2-3k surowców) i jednoczesnie żeby byli blisko.. jako zabezpieczenie możemy zawrzec te pakty z sojuszem w którym jest mniej członków niz u nas wtedy możemy miec jako taka pewnośc że nie rozwina sie szybciej niż my.. to tylko propozycje do przedyskutowania wiec czekam na ewentualne uwagi

 

#21 2007-03-30 20:04:40

zidan

Gość

Re: oferta paktu

ja jestem za tym żeby się zawiązać sojusz z troche gorszymi bo z tymi silniejszymi to nigdy nic nie wiadomo co im do głowy trafi

 

#22 2007-03-30 20:13:12

EmperorNvc

Gość

Re: oferta paktu

no to problem z głowy.. Nemezis sie rozpłyneło podobnie jak poprzedni sojusz z którym mielismy sie wiązać paktami nie istnieją już ;]

 

#23 2007-03-30 20:20:35

shikhen

Gość

Re: oferta paktu

wynosza sie niektorzy stad...

 

#24 2007-03-30 20:51:49

Kakashi

Gość

Re: oferta paktu

ja wysyalem pw do ludzi ale jak anrazie niewidzialem zeby ktos zlozyl podanie do sojuszu ;/ a jakos ostatnio malo sie nas zrobilo...

 

#25 2007-03-30 21:01:59

shikhen

Gość

Re: oferta paktu

moze i tak ale jest lepiej moim zdaniem.. jeszcze dwie osoby mnie draznia ostatnie ktore sie nie zarejestrowaly.. i nie odpowiadaja na moje PW... przypomniales mi o tym...

 

#26 2007-03-30 22:09:04

Valf

Gość

Re: oferta paktu

no wlasnie ze bardzo dobrze ze jest nas tylu ilu jest malo kto z nowych zaczyna byc takim prawdziwym aktywnym graczem ostatnio takimi dobrymi nowymi jest Thunderer, i zidan cos zaczyna smielej sie udzielac a wlasnie potrzebujemy bardziej zgranego teamu a nie duzej kupy ludzi
a co do paktow to wydaje mi sie ze powinnismy  poprostu wyslac oferty do niektorych z sojuszy sasiadujacej w liscie statystyk

 

#27 2007-03-30 22:12:45

EmperorNvc

Gość

Re: oferta paktu

a mi sie wydaje że powinniśmy poszukać kogoś blisko nas zlokalizowanego w galaktyce żeby te pakty istniały w rzeczywistości a nie tylko ot tak zawarty bo zawarty i nic w zwiazku z tym.. no i oczywiście muszą być w naszym zasięgu

 

#28 2007-03-30 22:29:21

Valf

Gość

Re: oferta paktu

no tu moj blad - nie powinien byc tylko tak zawarty i nie byle z kim za to co do 2 sie nie zgodze wydaje mi sie ze blisko niekoniecznie bo dobrze kogos miec tam gdzie sami nie mozemy byc (jesli chodzi o pakt militarny)

 

#29 2007-03-30 22:41:03

EmperorNvc

Gość

Re: oferta paktu

ale ja tam tylko o tym pisałem zeby z kims kto jest blisko i dalej za tym obstaje bo jaki jest sens paktu militarnego jeżeli oni bedą oddaleni od nas o kilka galaktyk i nie bedzie mozna zrobić żadnego ataku łączonego ani w razie potrzeby jakiejs obrony podesłac.. no i nie wspomne już nawet o czasie wymiany surowców przez te galaktyki.. dlaczego uważasz że potrzebny jest nam ktos tam gdzie nas nie ma? bo może masz racjeale wytłumacz mi

 

#30 2007-03-30 23:42:07

Valf

Gość

Re: oferta paktu

no z tym przesylaniem surowcow to inna bajka bo rzeczywiscie tu  im szybciej tym lepiej ale dalej staje przy swoim bo jesli jestesmy bardziej "rozsiani" po galaktykach to niektore konflikty da sie szybciej "zalatwic" bo mamy poprostu wszedzie blisko, wszedzie mamy kogos ze swoich.
Z drugiej strony troche masz racje bo "blisko siebie" tez ma duzo plusow (wlasnie jak juz spomniales miedzy innymi - komunikacja i lepsze zgranie) chodziaz to wcale nie uniemozliwia laczonych atakow
dlatego to jest troche dziwne bo tak czy siak sa plusy i minusy
aczkolwiek i tak jestesmy na wszystkich galaktykach (wyjatek - 7) wiec i tak nie widze jakiegos wiekszego problemu

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl