Ogłoszenie

Trwaja zmiany w sojuszu. Prosze sie nie nerwowac :)

#1 2007-03-24 11:33:34

Thunderer

Gość

Główna Flota Sojuszu

doszedłem do wniosku [jest też mój post o takiej treści w innym dziale, ale stwierdziłem, że możnaby o tym porozmawiaż w specjalnym topicu] że moglibyśmy stworzyć coś takigo jak Główna Flota Sojuszu. chodzi o to, że jesteśmy od siebie bardzo oddaleni, i może udałoby się pozakładać kolonie w jakimś miejscu odpowiednio bliskim dla wszystkich członków aR.W i tam co jakiśczas wysyłać flotę, która byłaby takim "pospolitym ruszeniem" w razie czego. co sądzicie o ty pomyśle?

 

#2 2007-03-24 12:40:11

Valf

Gość

Re: Główna Flota Sojuszu

pomysl ciekawy i podoba mi sie ale wydaje mi sie nierealny. Nie wiem zobaczmy co powiedza inni.

 

#3 2007-03-24 12:48:13

Thunderer

Gość

Re: Główna Flota Sojuszu

wiem, że jest nieco nierealny ale tu nie chodzi o to, żeby zebrać cały sojusz w jedno miejsce, ale ew. atakować z jednej pozycji - taki zmasowany jednokrotny atak. niestety nie ma takiej opcji w grze, ale przydałoby się też mieć wspólną planetę, na której każdy mógłby rozbudowywać budynki i badania - coś takiego jak ta Sieć Miedzygalaktyczna tylko dla wielu graczy. ale to JEST na bank nierealne.

 

#4 2007-03-24 13:51:47

EmperorNvc

Gość

Re: Główna Flota Sojuszu

z tego co rozumiem chodzi Ci o znalezienie jakiegoś w miare niezasiedlonego układu słonecznego i tam założenie swoich koloni przez członków sojuszu? pomysł sam w sobie jest dobry, a nawet bardzo dobry ale niestety mało praktyczny bo możemy miec flote w jednym miejscu ale przez to bedziemy mogli atakować tylko najbliższych wrogów.. ale z drugiej strony znacznie skróci to czas przesyłania sobie surowców i podsyłania obrony.. więc ja też chetnie poznam zdanie innych członków na ten temat ale na tą chwile jestem raczej za

 

#5 2007-03-24 19:27:40

Thunderer

Gość

Re: Główna Flota Sojuszu

no tak mniej więcej... ale to jeszcze wymaga dopracowania ;]

 

#6 2007-03-24 22:40:36

shikhen

Gość

Re: Główna Flota Sojuszu

Mysle ze... utrzymywanie floty gdziekolwiek poza wlasna planeta nie ma sensu... (wysokie koszty postajowe - poza tym rzadko jestesmy wszyscy na raz by rzucic ta flote w razie ew. zagrozenia). Jesli jakies nastapi (uciazliwe zwlaszcza a mozliwe do opanowania przez polaczona flote wtedy musimy sie zebrac... do tego najlepiej bysmy sami (kazdy z nas) mial choc kilka (np 2-3) kolonii w innych galaktykach tak by latwo najpierw przeniesc te floty swoje w popblize celu a nastepnie zrobic polaczony atak jak juz wszyscy beda blizej.. (dzieki temu atak bedzie trwal krocej a to dosc wazne... poza tym latwiej "wyzywic" swoja flote na swojej kolonii niz na czyjejs...) takze pomyslcie o tym...
Howgh!
Co o tym sadzi nowy minister wojny?

 

#7 2007-03-25 11:45:15

Valf

Gość

Re: Główna Flota Sojuszu

szalony pomysl... dlatego wierze ze to ma sens moglibysmy szybko surowce pomiedzy soba wymieniac i mielibysmy do siebie blisko, jak to mowia "w kupie sila"...
no jesli serio to bedzie dzialac to jestem za. Poczekajmy na opinie innych i jesli tak to trzeba omowic jakies szczegoly.

 

#8 2007-03-25 12:05:45

Kakashi

Gość

Re: Główna Flota Sojuszu

według mnie to jest niemozliwe do zrealizowania...

 

#9 2007-03-25 12:18:58

shikhen

Gość

Re: Główna Flota Sojuszu

kakashi ale co jest nie do zrealizowania? bo tu juz kilka "wersji" zostalo podanych.. konkretniej prosze bo ten pomysl w tej czy innej formie moze usporawnic militarne i nie tylko dzialania sojuszu

 

#10 2007-03-25 12:23:35

Valf

Gość

Re: Główna Flota Sojuszu

jesli  to wypali tak jak to sobie wyobrazamy a wierze ze tak sie stanie to to bedzie naprawde przelom bo sojusz szybko sie rozwija i takie cos jest potrzebne. Kakashi dlaczego tak uwazasz?

 

#11 2007-03-25 13:51:01

Thunderer

Gość

Re: Główna Flota Sojuszu

to jest "teoretycznie" niemożliwe, a wiadomo jak z takimi "niemożliwościami" sobie ludzkość radziła ;]

 

#12 2007-03-25 14:02:00

shikhen

Gość

Re: Główna Flota Sojuszu

ale podaj czemu? bo ja cie w tej chwili nie kumam podaj sytuacje albo cokolwiek  ale powiedz czemu? Jakos Ataki laczone sa rzeczywistoscia a to jest by pomoc organizowac je

 

#13 2007-03-25 14:05:46

Kakashi

Gość

Re: Główna Flota Sojuszu

jak to bedzie wygladac ze co jedna osoba bedzie kierowac tom koloniom czy co a jak bedzie offline a pomoc bedzie potrzebna na juz ??... moze byscie napisali dokladnie na jakiej zasadzie by to polegalo?? bo z tego co ja wiem to niemozna zalozyc wspolnej koloni ktorom kazdy moglby sterowac...

 

#14 2007-03-25 14:13:00

shikhen

Gość

Re: Główna Flota Sojuszu

no niemozna dlatego ja wczesniej podalem inne rozwiazanie ktore czesciowo i tak niektore sojusze stosuja patrz iles wyzej...

 

#15 2007-03-25 14:18:15

Thunderer

Gość

Re: Główna Flota Sojuszu

najgorsze w tym wszystkim jest to, że kakashi ma trochęracji z tym offline'em. pomysł na flotęsojuszu jest całkiem niezły, ale jak nie będzie można jej wykorzystać ,to leżymy... ;[

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl