Ogłoszenie

Trwaja zmiany w sojuszu. Prosze sie nie nerwowac :)

#1 2007-07-13 01:02:49

moja

Administrator

8031987
Zarejestrowany: 2007-03-03
Posty: 196

propozycja...

sytuacja wyglada tak: wczoraj na forum wbil sie ktos spoza sojuszu.troche nabruzdzil na forum,ale na koniec stwierdzil,ze mimo iz chcial nas zniszczyc,jednak nam pomoze...nie jestem przekonana,czy w takim wypadku powinnismy zaufac,ale mysle ze teraz i tak nie mamy innego wyjscia...nie wiem czy kazdy z was dostal ten sam list co ja,ale na wszelki wypadek zamieszcze go tutaj..

"NIE WIEM DLACZEGO ALE CHCE POMOC WASZEMU SOJUSZOWI( NIE GOSPODARCZO ALE MILITRNIE )MOZE POZA JAKIMIS TAM MALYMI KWOTAMI DO OK 30-50 K
--------------------------------------------------------------------
JESLI POTRZEBUJECIE MOJEJ POMOCY PISZCZIE (CALY ASZ SOJUSZ) MOZECIE LICZYC NA WSPARCIE DO OK 1200 ow
MYSLE ZE TO KUSZACA PROPOZYCJA (NIE CHCE NIC W ZAMIAN)
pozdro marol_web"

prosze o opinie...
tak nawiasem,zdejmuje adres forum ze stronki w celu unikniecia takich sytuacji w przyszlosci...;/

Offline

 

#2 2007-07-13 11:13:02

siw3y

Gość

Re: propozycja...

chyba ze mamy jakiegos krecika w sojuszu a to wszystko to sciema chociaz tak naprawde nik nie wie jak jest ale troche to dziwne ze sposrud wszystkich sojuszy wybral akurat nas:) chociaz taka dlota nawet sie przyda wrazie czego albo to ktos z sojuszu HUSARIA bo nawet ostatnio mnie skanowali:) pozdrawiam:*
PS. tak konkretnie to nie mam zdania na ten temat

 

#3 2007-07-13 11:53:12

moja

Administrator

8031987
Zarejestrowany: 2007-03-03
Posty: 196

Re: propozycja...

skanowac cie mogli,bo ja mialam z nimi zatarg ze wzgledu na tytana i kilka osob z naszego sjuszu tez ich skanowalo..

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl